Klik hier om te beginnen met reserverenHoe ons te vinden...CineVilleArrangementenDe startpagina

12/2Programma 15-02 t/m 21-02
12/2Oscar nominaties 2018
12/2ROYAL OPERA HOUSE 2017/2018
4/5Cineville in Corso Bioscoop
12/4OVC-voorzitter pleit voor besl...
6/4Opnames Avatar 2 in de herfst ...
15/3De Brink in beeld voor Corso
8/1Leia in de Star Wars films
29/5Toppers maken bioscoopfilm
29/5Prequel The Shining
26/3Corso breidt uit met 75 zalen
11/3Nieuw 3D Systeem en nieuw sche...
11/3Akties en aktiekaarten
2/9Geen schadelijke effecten 3D

Klik hier om u aan te melden voor onze nieuwsbrief
Twitter
Facebook


Alle Oscar nominaties 2018

Beste film

Call Me By Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
Get Out
Lady Bird
Phantom Thread
The Post
The Shape of Water Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Beste regisseur
Christopher Nolan, Dunkirk
Jordan Peele, Get Out
Greta Gerwig, Lady Bird
Paul Thomas Anderson, Phantom Thread
Guillermo del Toro, The Shape of Water

Beste actrice
Sally Hawkins, The Shape of Water
Frances McDormand, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Margot Robbie, I, Tonya
Saoirse Ronan, Lady Bird
Meryl Streep, The Post

Beste acteur
Timothee Chalamet, Call Me By Your Name
Daniel Day-Lewis, Phantom Thread
Daniel Kaluuya, Get Out
Gary Oldman, Darkest Hour
Denzel Washington, Roman J. Israel, Esq

Best origineel script
The Big Sick
Get Out
Lady Bird
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Best aangepast script
Call Me By Your Name
The Disaster Artist
Logan
Molly’s Game
Mudbound

Beste animatiefilm
The Boss Baby
The Breadwinner
Coco
Ferdinand
Loving Vincent

Beste originele muziek
“Mighty River,” Mudbound “Mystery of Love,” Call Me By Your Name
“Remember Me,” Coco
“Stand Up for Something,” Marshall
“This Is Me,” The Greatest Showman

Beste lange documentaire
Abacus (Small Enough to Jail)
Faces/Places
Icarus
Last Men in Aleppo
Strong Island

Beste korte documentaire
“Eden and Eddie”
“Heaven Is a Traffic Jam on the 405”
“Heroin/e”
“Knife Skills”
“Traffic Stop”

Beste buitenlandse film
A Fantastic Woman
The Insult
Loveless
On Body and Soul
The Square

Beste actrice in een bijrol
Mary J. Blige, Mudbound 
Allison Janney, I, Tonya 
Lesley Manville, Phantom Thread 
Laurie Metcalf, Lady Bird 
Octavia Spencer, The Shape of Water

Beste acteur in een bijrol
Willem Dafoe, The Florida Project 
Woody Harrelson, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 
Richard Jenkins, The Shape of Water 
Christopher Plummer, All the Money in the World 
Sam Rockwell, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Beste make-up en hairstyling
Darkest Hour Victoria & Abdul Wonder

Beste film editting
Baby Driver
Dunkirk
I, Tonya
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Beste visuele effecten
Blade Runner 2049
Guardians of the Galaxy: Vol. 2
Kong: Skull Island
Star Wars: The Last Jedi
War for the Planet of the Apes

Beste korte film — Live action
“Dekalb Elementary”
“The Eleven O’Clock”
“My Nephew Emmett”
“The Silent Child”
“Watu Wote/All of Us”

Beste korte film — Animatie
“Dear Basketball”
“Garden Party”
“Lou”
“Negative Space”
“Revolting Rhymes”

Original score
Dunkirk
Phantom Thread
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Beste productie
Beauty and the Beast
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water

Beste cinematography
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
Mudbound
The Shape of Water

Beste kostuums
Beauty and the Beast
Darkest Hour
Phantom Thread
The Shape of Water
Victoria & Abdul

Beste sound editting
Baby Driver
Blade runner
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

Beste sound mixing
Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi